پروژه دانشجویی دانشکده هنر با مدارک کامل

45,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

3 فروش تاکنون

پروژه دانشجویی دانشکده هنر در طرح و فرم زیبایی خلق شده است و تمامی جزئیات و ساز و کار های لازم برای طراحی دانشکده ای استاندارد را در خود دارد .

پروژه دانشجویی دانشکده هنر را می توان یکی از سخت ترین و پر کاربرد ترین تحقیقات و طرح های مربوط به پروژه معماری دانشکده دانست که اساتید محترم برای به چالش کشیدن و سنجش میزان اطلاعات و دانش معماری دانشجویان ترسیم و طراحی چنین طرح هایی را به عهده آنان قرار می دهند . به همین دلیل انها باید در طراحی پروژه دانشکده هنر با دقت و ظرافت خاصی عمل کنند تا بتوانند به یک طرح و پروژه بسیار زیبا و جذاب دست پیدا کنند . ما نیز در این بخش از سایت معماری آرچکت برای کمک به دانشجویان درباره چگونگی ترسیم چنین پروژه معماری دست به طراحی پروژه کامل دانشکده هنر زده ایم تا اطلاعات کامل و جامعی را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

پروژه دانشجویی کامل دانشکده هنر

پروژه دانشجویی دانشکده هنر که ما در این بخش به معرفی بیشتر آن میپردازیم یکی از پروژه های پر چالش و مشکل مربوط به پلان دانشکده می باشد که اغلب دانشجویان و معماران برای کسب نمرات بیشتر در پایان ترم به طراحی و ترسیم آن میپردازند . به همین دلیل انها برای اینکه بتوانند به یک نمره بسیار عالی دست پیدا کنند باید ابتدا به جمع آوری اطلاعات مربوط به ویژگی ها و امکانات مختلف پروژه دانشکده هنر بپردازند تا با استفاده از آنها به بهترین و جامع ترین پروژه معماری دست پیدا کنند . ما نیز در پروژه کامل دانشکده هنر که به طراحی آن پرداخته ایم توانسته ایم به خوبی فضا های مختلف این مکان را ترسیم کنیم و اطلاعات بسیار کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم .

دانشکده هنر کامل

دانشکده هنر کامل

موارد مرتبط با پروژه دانشجویی دانشکده هنر

پروژه دانشکده هنر

پروژه دانشجویی دانشکده هنر که ما در این بخش از معرفی بهترین پروژه های معماری به آن پرداخته ایم یکی از کامل و جامع ترین پروژه دانشکده هنر در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم به خوبی و به صورت اختصاصی به طراحی بخش ها و فضا های مختلف آن بپردازیم و در این باره اطلاعات بسیار با ارزشی را در اختیار شما قرار دهیم . دانشکده های معماری مکان های آموزشی و عمومی محسوب می شوند که در فرهنگ و ارتقای دانش یک جامعه بسیار موثر می باشند به همین دلیل دانشجویان و معماران عزیز باید در طراحی چنین مکان هایی با دقت و ظرافت بسیار بالایی عمل کنند تا بتوانند به یک طرح کامل و زیبا دست پیدا کنند .

دانشکده های مختلف نقش بسیار پر رنگی در بالا بردن سطح علمی و دانش یک جامعه دارند به همین دلیل شما عزیزان باید در طراحی چنین مکان هایی بسیار با دقت عمل کنید تا به یک پروژه دانشجویی دانشکده هنر بسیار جامع دست پیدا کنید . دانشکده ها اولین مکان های آموزشی و علمی می باشند که دانش آموزان بعد از به پایان رساندن دوران متوسطه دبیرستان به ان وارد می شوند به همین دلیل شما عزیزان باید به خوبی به طراحی یک مکان آرام و زیبا بپردازید تا دانشجویان در آن احساس آرامش کنند و بتوانند به راحتی به کسب دانش و علم بپردازند .

ما در پروژه دانشجویی دانشکده هنر که به تحلیل ان پرداخته ایم توانسته ایم تمامی امکانات مختلف علمی را بگنجانیم . در طراحی ساختمان این پروژه دانشکده هنر ما توانسته ایم با استفاده از اشکال هندسی مستطیل به طراحی این بنا بپردازیم که سایر اجزای آن در حول این مستطیل طراحی شده اند . این دانشکده متشکل از ساختمان های مجزا و در عین حال متصل به یکدیگر می باشند که دارای طراحی و نمای بیرونی فانتزی بسیار زیبایی می باشد که با استفاده از شیشه و سنگ تزیین شده است . این ساختمان در ۴ طبقه همراه با همکف طراحی شده است که تمامی فضا های مورد نیاز دانشجویان در آن گنجانده شده است در بیرون ساختمان نیز فضا های سبز و حوض بسیار جذابی وجود دارند که باعث جذابیت بیشتر این پروژه شده است .

موارد موجود در پروژه معماری دانشکده هنر

 • فایل اتوکد کامل
 • ۱۲ رندر با کیفیت و زیبا
 • پوستر زیبا و حرفه ای
 • فایل psd لایه باز فتوشاپ

پلان های پروژه کامل معماری دانشکده هنر

 • سایت پلان
 • پلان طبقه همکف
 • پلان طبقه اول
 • پلان طبقه سوم
 • پلان طبقه چهارم
 • پلان مبلمان طبقات
 • برش A-A
 • برش B-B
 • نمای شمالی
 • نمای جنوبی
 • نمای غربی
 • نمای شرقی

شما عزیزان می توانید با دانلود پروژه دانشجویی دانشکده هنر از فروشگاه معماری آرچکت فایل مورد نظر خود را به صورت کامل و آنی دریافت کنید . در این پروژه کامل دانشکده هنر تمامی امکانات و فضا های مختلف یک مکان اموزشی و علمی به صورت کامل ترسیم شده است تا دانشجویان و معماران بتوانند با استفاده و الگو برداری از آن به ترسیم بهترین پلان معماری بپردازند و با ارائه آنها به کلاس های درس به بهترین نتایج و نمرات ممکن دست پیدا کنند .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده