پروژه آماده معماری هتل با مدارک کامل

19,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

پروژه آماده معماری هتل با داشتن مدارک کاملی از جمله فایل اتوکد کامل و تری دی مکس و رندر و پوستر و فایل لایه باز در این مقاله از آرچکت ارائه میگردد .

هتل ها همواره یکی از مهم ترین مکان های اقامتی برای مسافرین و گردشگران شناخته میشوند که در آن تمامی خدمات مختلف مورد نیاز مسافرین عرضه میشود تا انها بتوانند در طول دوران سفر خود با آرامش به مسافرت خود ادامه بدهند به همین دلیل ما در این بخش به ترسیم پروژه هتل پرداخته ایم تا اطلاعات بسیار جامعی را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

پروژه آماده معماری هتل را میتوان یکی از موضوعات معماری مربوط به پروژه معماری هتل دانست که اساتید محترم برای طراحی بر عهده دانشجویان و معماران قرار می دهند به همین دلیل آنها برای طراحی پروژه هتل به جمع آوری اطلاعاتی در این باره میپردازند به این خاطر ما نیز در این سایت معماری آرچکت توانسته ایم به عرضه پروژه آماده هتل همراه با تمامی مدارک آن بپردازیم .

پروژه آماده هتل با طراحی نوین

پروژه آماده معماری هتل را میتوان همواره یکی کمیاب ترین و بهترین تحقیقات و طرح های معماری مربوط به پلان هتل دانست که دانشجویان و معماران عزیز در طول ترم های مختلف در دوران تحصیل و برای کسب بهترین نمرات و نتایج ممکن دست به تهیه و ارائه آن به کلاس های درس میزنند به همین دلیل آنها برای طراحی و ترسیم پروژه هتل در وهله اول به جمع آوری اطلاعات کاملی درباره ویژگی ها و کاربرد های چنین مکانی میپردازند تا بتوانند به زیبا ترین پروژه ممکن دست پیدا کنند البته ما نیز در این پروژه آماده هتل به خوبی توانسته ایم تمامی اطلاعات مربوط به طراحی چنین مکانی را بگنجانیم تا شما بیشتر با طراحی هتل ها آشنا شوید .

موارد مرتبط با پروژه آماده معماری هتل

پروژه آماده هتل

پروژه آماده معماری هتل که ما در این بخش از مطالب اختصاصی وب سایت معماری آرچکت به معرفی و تحلیل بیشتر و بهتر تمامی ریزفضا ها و امکانات مختلف معماری آن پرداخته ایم را میتوان همواره یکی از جامع ترین و زیبا ترین پروژه هتل در سطح اینترنت دانست که ما توانسته ایم با استفاده از اطلاعات معماری درباره هتل ها و امکانات مورد نیاز آنها به طراحی و تهیه چنین پروژه ای بپردازیم تا شما عزیزان دانشجو و معمار بتوانید با تهیه و استفاده از آن به اطلاعاتی درباره طراحی هتل دست پیدا کنید و از از این اطلاعات در دیگر تحقیقات و پروژه معماری خود بهره ببرید و بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید .

ما در این پروژه آماده معماری هتل به خوبی توانسته ایم تمامی اطلاعات معماری و طراحی امکانات و بخش های مختلف و مورد نیاز چنین مکان هایی را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم تا شما عزیزان بیشتر با ویژگی های این نوع مکان ها آشنا شوید . امروزه به دلیل پیشرفت و گسترش مسافرت و گردشگری در تمامی نقاط مختلف جهان هتل ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند زیرا مسافرین میتوانند با مراجعه به آنها از امکانات و خدمات مختلف استراحتی و غذایی برخوردار شوند تا در طول مسافرت خود با مشکل خاصی روبرو نشوند به همین دلیل ما در این پروژه به خوبی توانسته ایم تمامی اطلاعات معماری چنین مکانی را بگنجانیم .

ما برای کمک به معماران و دانشجویان عزیز در این پروژه کامل هتل توانسته ایم تمامی مراحل طراحی امکانات و فضا های مورد نیاز چنین مکان مهم گردشگری را از صفر تا صد آموزش دهیم تا شما بیشتر با نوع طراحی و ویژگی های آن آشنا شوید . ما برای ترسیم این پروژه توانسته ایم با الهام گیری از شکل هندسی مستطیل تمامی بخش های این هتل را طراحی کنیم همچنین ما برای نمای بیرونی آن از شیشه و سنگ استفاده کرده ایم که باعث جذابیت بیشتر طرح شده است همچنین اطراف این هتل با استفاده از حوض آب و همچنین فضا های سبز تزیین شده است که باعث جذابیت بیشتر طرح شده است .

موارد موجود در پروژه آماده هتل

 • فایل اتوکد بصورت کامل
 • فایل تری دی مکس
 • رندر های با کیفیت تری دی مکس
 • فایل psd
 • پوستر شیک و حرفه ای

پلان های ترسیمی پروژه معماری هتل

 • تحلیل سایت
 • سایت پلان
 • پلان طبقات
 • پلان مبلمان طبقات
 • برش ها
 • نما ها
 • پلان تیپ طبقات
 • پرسپکتیو از دید های مختلف

شما دانشجویان و معماران عزیز میتوانید با دانلود پروژه کامل هتل از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نیاز خود را که به صورت حرفه ای طراحی شده است را به صورت فوری و آنی دریافت کنید زیرا ما در این پروژه اماده هتل توانسته ایم به خوبی تمامی اطلاعات طراحی چنین مکانی را بگنجانیم تا شما با استفاده از ان بتوانید به بهترین نتایج مورد نظر خود دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده