پروژه کافه رستوران همراه با تمام مدارک

45,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

پروژه کافه رستوران طرحی نایاب از این کاربری می باشد که برای اولین بار در سطح اینترنت توسط فروشگاه آرچکت ارائه میگردد که اطلاعات کامل این طرح در ادامه ارائه شده است .

پروژه کافه رستوران یکی از سخت ترین و جذاب ترین طرح های مربوط به پلان کافی شاپ می باشد که برای طراحی نیازمند دقت و دانش بسیار زیاد معماری می باشد به همین دلیل اساتید محترم برای سنجش و به چالش کشیدن دانش معماری دانشجویان و معماران چنین طرح هایی را بر عهده آنان قرار می دهند . شما عزیزان برای اینکه بتوانید به خوبی به طراحی پروژه کامل کافی شاپ و پروژه کامل رستوران بپردازید باید اطلاعات کاملی را در این باره به دست بیاورید تا بتوانید بهترین طرح ممکن را ترسیم کنید . ما در پروژه معماری کافه رستوران نیز برای کمک به شما عزیزان برای طراحی چنین پروژه ای به ترسیم بخش های مختلف و ریز فضا های چنین مکانی پرداخته ایم تا اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم .

کاملترین پروژه کافه رستوران با تمام جزییات

پروژه کافه رستوران یکی از سخت ترین و پر چالش ترین پروژه معماری رستوران و کافی شاپ می باشد که در طراحی آن شما باید علاوه بر ویژگی های یک رستوران به ویژگی ها و امکانات موردنیاز یک کافی شاپ نیز توجه داشته باشید تا بتوانید با استفاده از تمامی ویژگی ها و کاربرد های این دو مکان به طراحی کاملترین پروژه کامل رستوران و کافی شاپ بپردازید و بتوانید با ارائه آن به کلاس های درسی به بهترین نمرات ممکن دست پیدا کنید . به همین دلیل ما در فروشگاه معماری ارچکت با طراحی پروژه معماری کافه رستوران توانسته ایم تمامی کاربری ها و امکانات این دو مکان را در کنار هم و در ارتباط با یکدیگر به کار ببریم و به بهترین و زیبا ترین طرح ممکن دست پیدا کنیم .

طرح کافه رستوران

طرح کافه رستوران

موارد مرتبط با پروژه طراحی کافه رستوران

پروژه معماری کافی رستوران

همواره طراحی پلان رستوران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده است زیرا چنین مکانی به عنوان یک مکان عمومی شناخته می شود و بیشتر افراد جامعه برای صرف وعده های غذایی خود به چنین مکان هایی مراجعه می کنند . به همین دلیل ما به طراحی پروژه کامل کافه رستوران پرداخته ایم تا بتوانیم بهترین اطلاعات ممکن را درباره طراحی چنین مکان خاصی را در اختیار شما دانشجویان و معماران عزیز قرار دهیم . رستوران ها و کافی شاپ ها دارای کاربرد های متفاوتی هستند که ما به بررسی بیشتر انها میپردازیم . رستوران ها غلب به مکان های عمومی و فرهنگی گفته می شود که به سرو غذا های سرد و گرم و نوسیدنی های مختلف میپردازد .

رستوران ها اغلب برای رفع نیاز به تغذیه به وجود می آیند و بیشتر مسافران و گردشگران از ان استفاده می کنند و رستوران ها اغلب به عنوان مکان فرهنگی نیز شناخته می شوند زیرا بر اساس فرهنگ موجود در هر شهری به سرو غذا های خاصی می پردازد . کافی شاپ نیز مکان هایی می باشند که اغلب دارای مشتری ها و مراجعه کنندگان به خصوصی می باشند و به سرو انواع نوشیدنی های گرم و سرد همراه با غذا های بسیار سبک میپردازد . ما در طراحی پروژه معماری رستوران و کافی شاپ به صورت بسیار زیبا توانسته ایم تا این دو کاربری را در کنار هم با هماهنگی بسیار کاملی طراحی کنیم و محیطی بسیار آرام به وجود بیاوریم .

ما در پروژه کامل کافه رستوران توانسته ایم که تمامی امکانات پروژه کامل رستوران و پروژه کامل کافی شاپ را در کنار هم به کار بگیریم تا مشکلی برای مراجعه کنندگان به وجود نیاید . طراحی این پروژه بسیار زیبا می باشد که نمای بیرونی آن به صورت گنبد مانند و فانتزی می باشد که این امر باعث چشم گیری بیشتر طرح شده است . در نمای ساختمان از سنگ های سفید و آبی رنگ استفاده شده است که ترکیب این دو باعث جذابیت این ساختمان شده .

موارد موجود در پروژه کامل رستوران کافه

  • فایل اتوکد کافه رستوران
  • فایل سه بعدی کار شده در نرم افزار اسکچاپ
  • فایل لایه باز فتوشاپ کامل
  • پوستر حرفه ای
  • ۳ رندر زیبا و حرفه ای
  • مدلینگ طرح کافه رستوران بصورت PDF

پلان ترسیمی پروژه رستوران و کافی شاپ

  • پلان کافه رستوران
  • پلان مبلمان
  • برش A-A
  • برش B-B

شما عزیزان با دانلود پروژه معماری کافه رستوران می توانید فایل مورد نظر خود را به صورت کامل و انی دریافت کنید . شما با استفاده از این پروژه می توانید تمامی اطلاعات مربوط به تلفیق این دو سبک کاربری را به دست بیاورید و بتوانید دست به طراحی بهترین پروژه ممکن بزنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده