طرح ساده مجتمع اداری تجاری

5,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

نمونه پروژه مجموعه اداری تجاری ساده میتواند ایده ای ساده و خلاقانه برای طراحی این کاربری باشد که در ادامه اطلاعات بیشتری در این رابطه ارائه شده است.

طرح ساده مجتمع اداری تجاری یکی از جذاب ترین در عین حال سخت ترین پروژه هایی است که اساتید می توانند بر عهده دانشجویان قرار دهند به همین دلیل باید در طراحی پروژه معماری اداری و تجاری به گونه ای عمل کرد تا تمامی امکانات و جزئیات مورد نظر چنین مکان هایی ترسیم و طراحی شود . مجتمع های اداری و تجاری می توانند جنبه اقتصادی داشته باشند به همین منظور باید به این امر مهم توجه کرد . چنین مکان هایی به دلیل اینکه عومی می باشند و روزانه تعداد زیادی از مردم به آن برای خرید مراجعه می کنند باید دارای ظرفیت مکانی مناسب باشد .

پروژه معماری مجتمع اداری تجاری با تمام مدارک

طرح ساده مجتمع اداری تجاری که در طرح ۴ مورد توجه دانشجویان قرار می دهد دارای اهمیت و دشواری بالایی است پس دانشجویان باید در ترسیم چنین طرح هایی تمام اطلاعات خود را به کار بگیرند . مجتمع ها به ساختمان های مرتفع و چند طبقه گفته میشود که دارای چندین واحد مختلف می باشند . مجتمع ها میتوانند دارای جنبه های مختلف باشند که طراح بنا بر کاربرد آنان به طراحی می پردازد . در این قسمت ما به معرفی و طراحی پروژه مجتمع اداری و تجاری پرداخته ایم که تلفیقی از دو کارایی متفاوت می باشد . که طراح به هردو جنبه به خوبی اهمیت داده است و طرحی بسیار زیبا را به وجود آورده است .

در طراحی پروژه کامل مجتمع اداری تجاری و پلان اداری و تجاری باید به گونه ای عمل کرد تا تمامی امکانات هردو کارآیی را در ارتباط و هماهنگی با هم بکار برد . مجتمع های اداری و تجاری باید به گونه ای باشند تا پاسخگوی تمامی نیاز های مراجعه کنندگان باشند علاوه بر ظرفیت چنین مکان هایی طراحی معماری ان بسیار دارای اهمیت است به این گونه که هرچه ساختمان دارای زیبایی و جذابیت بیشتری باشد مراجعه کنندگان بیشتری را به خود میبیند . طرح اصلی این ساختمان به صورت مستطیل و مخروط می باشد که شکل اصلی آن را تشکیل داده اند این ساختمان دارای ۳ طبقه همراه با یک زیرزمین می باشد که در هر کدام از طبقات مکان ها و امکانات خاصی طراحی شده است . در نمای بیرونی ساختمان نیز از سنگ و شیشه برای زیبایی و جذابیت بیشتر استفاده شده است .

موارد و مستندات موجود در پروژه مجتمع اداری تجاری

  • فایل اتوکدی کامل
  • فایل سه بعدی تری دی مکس
  •  پوستر زیبا
  • ۹ عدد رندر با کیفیت و حرفه ای

پلان های ترسیمی پروژه مجتمع اداری تجاری

  • سایت پلان
  • حجم سه بعدی
  • پلان طبقه زیر زمین -۱
  • پلان طبقه همکف
  • پلان طبقه اول
  • پلان طبقه دوم

طرح ساده مجتمع اداری تجاری که سایت معماری آرچکت به طراحی و معرفی آن به شما عزیزان پرداخته است یکی از کاملترین پروژه های موجود مرتبط با این موضوع می باشد که شامل تمامی مدارک لازم برای دانشجویان می باشد که به راحتی و خیال آسوده می توانند ار آن نهایت استفاده را ببرند .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده