پاورپوینت تحلیل آبگیر پارس جنوبی ( 100 اسلاید )

5,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

0 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل آبگیر پارس جنوبی نمونه ای از تحلیل آبگیر ها و میدان های جنوبی کشور می باشد که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت ارائه میگردد .

پاورپوینت آبگیر پارس جنوبی یکی از بروز ترین و سخت ترین تحقیقاتی می باشد که دانشجویان برای تحلیل آن باید اطلاعات زیادی داشته باشند تا بتوانند به یک تحقیق کامل دست پیدا کنند . پارس جنوبی یکی از بزرگ ترین میدان های گازی جهان می باشد که تحقیق در باره آن بسیار با اهمیت می باشد به همین دلیل ما در پاورپوینت پارس جنوبی تمامی اطلاعات مورد نیاز دانشجویان و معماران را برای اجرای طرح های مربوط به آبگیر پارس جنوبی گنجانده ایم . شناخت میدان گازی پارس جنوبی به دلیل داشتن امکانات و استاندارد های متعدد کار بسیار دشواری می باشد .

کاملترین پاورپوینت پارس جنوبی

پاورپوینت آبگیر پارس جنوبی یکی از کاملترین پاورپوینت های مربوط به تحلیل این میدان ها می باشد که در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به معرفی بیشتر آن می پردازیم تا شما دانشجویان و علاقه مندان عزیز نهایت استفاده را از این تحقیق کامل و بی نقص ببرید . میدان گازی پارس جنوبی یکی از مهم ترین میدان های گازی جهان می باشد که ایران و قطر به طور مشترک در این پالایشگاه به استخراج مواد گازی می پردازند . اما قطر به دلیل وجود و استفاده از امکانات و ابزار های پیشرفته تر نسبت به ایران سهم بیشتری از استخراج گاز ها میبرد . میدان گازی پارس جنوبی را می توان آلوده ترین قسمت جهان دانست که این آلودگی بر تمامی اکوسیستم گیاهی و جانوری آن تاثیر منفی گذاشته است .

پاورپوینت آبگیر پارس جنوبی

پاورپوینت آبگیر پارس جنوبی

تحلیل آبگیر پارس جنوبی

پاورپوینت آبگیر پارس جنوبی یکی از کاملترین تحقیقات و پاورپوینت های نمونه موردی موجود در این رابطه می باشد که ما به عرضه آن برای کمک به دانشجویان و معماران پرداخته ایم در پاورپوینت پارس جنوبی تمامی اطلاعات مربوط به آبگیر مانند دلیل ساخت آبگیر و کارکرد آن گنجانده شده است . این آبگیر به دلیل استفاده در خنک کردن تاسیسات پالایشگاه تاسیس شد این آبگیر به عمق ۱۳ متر عمق احداث شده است که درای ظرفیت ۴۰ هزار متر مکعبی می باشد . اما به دلیل نزدیکی به آب کنترل میزان آب آبگیر از کنترل خارج شده است که مسولان آبگیر با استفاده از آبکش از مقدار آب زخیره شده در آبگیر می کاهند . آب های این آبگیر بعد از سرد سازی تاسیسات دوباره به دریا بازگردانه می شود که این امر هم در آلودگی محیط اطراف آن نقش بسیار بارزی دارد .

شما عزیزان می توانید با دانلود پاورپوینت تحلیل آبگیر پارس جنوبی از سایت پروژه معماری آرچکت که در قالب ۱۰۱ اسلاید تنظیم و جمع آوری شده است اطلاعات کامل و جامعی را در این باره به دست بیاورید و در طرح های خود مورد استفاده قرار دهید . پارس جنوبی به دلیل اینکه یکی از بزرگترین میدان های گازی جهان می باشد در تحقیقات دانشجویی دارای اهمیت بالایی می باشد که دانشجویان باید با شناخت کامل آن دست به جمع آوری و تنظیم اطلاعات مربوط به آن بزنند .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده