مجموعه 30 نقشه بیمارستان با تمام جزئیات

9,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

14 فروش تاکنون

مجموعه 30 نقشه بیمارستان با شیت ها و پلان های کامل موردی می باشد که نمونه های زیبا و کاملی از طراحی بیمارستان ها را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد .

دسته بندی ها : برچسب ها : ,

پلان بیمارستان از لحاظ و جنبه های مختلف دارای اهمیت های بسیاری است به همین دلیل در طراحی و ترسیم ها باید به تمامی نکات و امکانات مورد نظر بیمارستان ها توجه کرد . بیمارستان ها دارای نقش حیاتی در درمان بیماری های مختلف مردم دارند به همین منظور باید در طراحی امکانات مختلف آن بسیار با دقت عمل کرد . بیمارستان ها دارای جنبه عمومی و تخصصی می باشند که هر کدام بنا به کارآیی که دارند مورد توجه معماران قرار می گیرند . بیمارستان های عمومی شامل بخش های مختلف می باشد اما بیمارستان های تخصصی فقط به یک بخش حیاتی از بدن توجه دارند که در بخش پروژه بیمارستان برای هر کدام از این موارد انواع پروژه ارائه شده است .

۳۰ نقشه بیمارستان

پلان بیمارستان که اغلب اساتید برای دانشجویان و معماران در نظر می گیرند می تواند به منظور تمرین و استفاده در طرح ۴ مورد توجه دانشجویان عزیز و معماران قرار گیرد . بیمارستان ها دارای جنبه های درمانی و بهداشتی هستند . بیمارستان ها به مکان هایی گفته می شود که متشکل از تعداد زیادی پزشک و پرستار است که به خدمت رسانی به مردم و بیماران مشغولند . بیمارستان در جامعه امروزی بسیار دارای اهمیت هستند زیرا به درمان بیماران مختلف کمک شایانی می کنند .

در طراحی بیمارستان بیشتر باید به ارتباط اجزا توجه کرد زیرا تمامی امکانات و بخش های بیمارستان باید در ارتباط با یک دیگر شکل بگیرند . مکان و چگونگی دسترسی به بیمارستان نیز برای مراجعین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید در مکانی طراحی شود تا عموم مردم به آن دسترسی داشته باشند .

در طراحی پلان بیمارستان باید به ظرفیت ها و ریز فضا ها بسیار توجه کرد چون در طول شبانه روز بیماران زیادی به بیمارستان مراجعه می کنند که باید ظرفیت مکانی بیمارستان پاسخگوی تمام نیاز های آنان باشد . بیمارستان ها باید دارای بخش های مختلفی چون اورژانس , قلب , ارتوپدی و … می باشد که باید در تمامی طرح ها به این نکات توجه کرد . به همین منظور ما به جمع آوری و طراحی مجموعه ۳۰ پلان بیمارستان پرداختیم که تمام امکانات و استاندارد های مورد نیاز را در بر دارد .

توجه داشته باشید که این مجموعه آپدیت خواهد شد و تعداد پلان ها بر این مجموعه افزوده میشود که آپدیت های این مجموعه برای خریداران مجموعه ها در هر آپدیت بصورت رایگان تقدیم میشود .

نمونه های مشابه از طراحی پروژه بیمارستان :

ویژگی مجموعه ۳۰ پلان بیمارستان

  • پروژه مجموعه ۳۰ پلان بیمارستان شامل بیمارستان های ۱۰۰ تخت خوابه و ۶۴ تخت خوابه و … می باشد .
  • ابعاد پلان ها در ابعاد و حجم های مختلف در مجموعه ۳۰ پلان بیمارستان را می توان دید .
  • در این مجموعه بیمارستان ها با جنبه های عمومی و اختصاصی آورده شده است .
  • تمام پلان های موجود در این مجموعه دارای رند ر ها و سه بعدی هستند که به طور منظم چیدمان شده اند .
  • و …

شما دانشجویان عزیز می توانید با دانلود مجموعه ۳۰ پلان بیمارستان از فروشگاه معماری ارچکت به صورت فوری فایل را دریافت کرده . این پروژه به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی در وقت خود صرفه جویی کنید و با الهام گیری از این طرح ها بهترین نتایج و نمرات را به دست بیاورید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده