رساله طراحی بیمارستان قلب و عروق ( 240 صفحه )

9,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

رساله طراحی بیمارستان قلب و عروق در 240 صفحه بصورت word تنظیم شده است و کاملترین اطلاعات را راجع به طراحی این کاربری در خود دارد .

قلب یکی از مهم ترین اعضا و بافت های بدن محسوب میشود که یکی از مهم ترین فعالیت های ممکن را در سطح بدن یعنی رساندن اکسیژن و مواد غذایی را از طریق خون به سایر اعضای بدن بر عهده دارد به همین دلیل باید برای آن مراقبت ها و درمان های خاصی در نظر گرفت به همین دلیل ما در این رساله به بررسی و تحلیل بیمارستان قلب و عروق پرداخته ایم .

رساله طراحی بیمارستان قلب و عروق را میتوان یکی از موضوعات مربوط به رساله معماری دانست که اساتید محترم برای تهیه بر عهده دانشجویان معماری قرار می دهند به این دلیل آنها برای طراحی رساله بیمارستان قلب و عروق به جمع آوری اطلاعاتی در این باره میپردازند به این خاطر ما در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به عرضه پایان نامه معماری بیمارستان قلب و عروق در قالب ۲۴۰ صفحه word پرداخته ایم .

رساله بیمارستان قلب و عروق

رساله طراحی بیمارستان قلب و عروق را میتوان همواره یکی از پرکاربرد ترین و سخت ترین تحقیقات و پروژه معماری مربوط به رساله بیمارستان دانست که دانشجویان و معماران عزیز در پایان نامه معاری مقطع کارشناسی برای کسب بهترین نمرات و نتایج ممکن دست به تهیه و ارائه آن به کلاس های درس میپردازند به همین دلیل آنها در ابتدای طراحی و تهیه رساله بیمارستان قلب و عروق به جمع آوری اطلاعات بسیار جامعی درباره ویژگی ها و کاربرد های چنین مکانی میپردازند تا به بهترین رساله ممکن دست پیدا کنند البته ما نیز در این پایان نامه معماری بیمارستان قلب و عروق توانسته ایم به خوبی تمامی اطلاعات معماری مربوط به چنین مکانی را بگنجانیم .

مطالعات کامل بیمارستان قلب و عروق

مطالعات کامل بیمارستان قلب و عروق

موارد مرتبط با رساله معماری بیمارستان قلب و عروق

پایان نامه معماری بیمارستان قلب و عروق

رساله طراحی بیمارستان قلب و عروق را که ما در این بخش از مطالب وب یات تخصصی ارچکت به معرفی و بررسی بیشتر و بتر تمامی ریزفضا ها و امکانات مختلف معماری آن میپردازیم را میتوان همواره یکی از جامع ترین و کملترین رساله بیمارستان قلب و عروق ر سطح اینترنت دانست که گروه معماری مجرب و با دانش ما توانسته است با استفاده از بهترین اطلاعات معماری مرتبط با بیمارستان ها و همچنین اطلاعاتی درباره بیماری های قلب و ویژگی های آن به تهیه و عرضه چنین تحقیقی بپردازند تا شما عزیزان اطلاعات جامعی را در این باره به دست بیاورید و از این اطلاعات در دیگر تحقیقات و پلان معماری خود بهره ببرید .

مطالعات معماری بیمارستان قلب و عروق

مطالعات معماری بیمارستان قلب و عروق

ما در این رساله طراحی بیمارستان قلب و عروق به خوبی توانسته ایم تمامی اطلاعات معماری و طراحی مربوط به امکانات و بخش های مورد نیاز و موجود در چنین مکانی را مورد بررسی قرار دهیم تا شما بیشتر با ویژگی های این گونه مکان ها آشنا شوید . بیمارستان ها همواره یکی از مهم ترین مکان های درمانی و خدماتی محسوب میشوند که در آن گروهی برای درمان بیماری های مختلف مردم گرد هم جمع آمده اند به همین دلیل ما نیز در این بخش به معرفی بیشتر بیمارستان قلب و عروق پرداخته ایم تا اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار شما معماران عزیز قرار دهیم .

سرفصل های اصلی رساله طراحی بیمارستان قلب و عروق

 • فصل اول : مطالعات کرمانشاه
 • فصل دوم : تاریخچه ونمونه های مشابه
 • تاریخچه سرطان
 • نمونه مشابه ایرانی
 • فصل سوم : برنامه فیزیکی
 • فصل چهارم  : استاندارد ها و ضوابط
 • فصل پنجم : تحلیل سایت – دیاگرام –  نقشه ها

شما دانشجویان و معماران عزیز میتوانید با دانلود رساله طراحی بیمارستان قلب و عروق از سایت معماری آرچکت فایل مورد نیاز خود را که به صورت حرفه ای تهیه شده است را به صورت کامل و آنی دریافت کنید زیرا ما در این پایان نامه معماری بیمارستان قلب و عروق توانسته ایم تمامی اطلاعات مربوط به امکانات درمانی چنین مکان مهمی را برای کمک به شما عزیزان معمار بگنجانیم .

میانگین امتیازات

5.00

امتیاز 5.00 از 5 امتیاز 1 مشتری
01
(1 دیدگاه)
5 ستاره
100%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%
دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 دیدگاه برای این محصول

 1. نمره 5 از 5
  01

  توسط سارا

  کاملترین رساله موجود در اینترنته . مرشی واقعا

  • توسط امید اژدری

   سلام
   سعی شده بهترین و کاملترین فایل ها از جمله رساله های معماری بیمارستان ها خدمتتون ارائه بشه و همونطور که مشاهده کردید اطلاعات کاملی در این رابطه داشته .
   ممنون از نظرتون

اطلاعات فروشنده