پاورپوینت تحلیل ترمینال TWA فرودگاه جان اف کندی ( 57 اسلاید )

4,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

32 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل ترمینال TWA فرودگاه جان اف کندی تمامی جنبه ها و ابعاد تحلیل این ترمینال را در خود دارد که در 57 اسلاید تنظیم شده است و سر فصل های مربوطه در ادامه این مقاله ذکر شده است .

پاورپوینت تحلیل ترمینال TWA فرودگاه جان اف کندی را می توان یکی از سخت ترین تحقیقات مربوط به آثار معماری دانست که اساتید محترم برای بالا بردن اطلاعات و دانش معماری دانشجویان چنین تحقیقات و پروژه هایی را بر عهده آنان قرار می دهند زیرا آنان می توانند با شناخت سبک معماری و ویژگی های برتر چنین مکانی در کار های خود از این ویژگی ها استفاده کرده و به بهترین طرح ممکن دست پیدا کنند . به همین دلیل ما در این بخش از سایت معماری آرچکت به معرفی و تحلیل بیشتر پاورپوینت ترمینال TWA در قالب ۵۷ اسلاید کامل همراه با ماکت این طرح پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از این پاورپوینت به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید .

پاورپوینت معماری ترمینال TWA

پاورپوینت تحلیل ترمینال TWA فرودگاه جان اف کندی یکی از پر کاربرد ترین تحقیقاتی می باشد که دانشجویان معماری برای کسب بهترین نمرات ممکن دست به تنظیم و ارائه آن به کلاس های درس میزنند به همین دلیل آنها باید در طراحی و تنظیم چنین پروژه پاورپوینت فرودگاه جان اف کندی ابتدا به جمع آوری اطلاعاتی مانند ویژگی ها و کاربرد های مختلف این مکان بپردازند تا بتوانند به خوبی تمامی فضا های این ترمینال را شناسایی کند و در تحقیق خود از این اطلاعات مفید و کامل استفاده کنند . بنا بر این ما در پاورپوینت ترمینال TWA توانسته ایم به خوبی به تحلیل و بررسی تمامی ویژگی ها و سبک معماری ترمینال TWA بپردازیم تا اطلاعات کاملی درباره امکانات و ریز فضا های موجود در این ترمینال در اختیار شما قرار بگیرد .

پاورپوینت تحلیل معماری ترمینال twa

پاورپوینت تحلیل معماری ترمینال twa

تحلیل ترمینال TWA جان اف کندی

پاورپوینت تحلیل ترمینال TWA جان اف کندی که ما در این بخش به بررسی دقیق تر آن پرداخته ایم را میتوان کاملترین پاورپوینت ترمینال TWA در سطح اینترنت دانست که ما توانسته ایم به خوبی و بطور اختصاصی به تنظیم و عرضه آن بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید و در تحقیقات خود نیز از این اطلاعات استفاده کنید . ترمینال TWA  که در داخل فرودگاه جان اف کندی نیویورک قرار گرفته است یکی از بزرگترین ترمینال های وجود در این فرودگاه می باشد که دارای ویژگی ها و امکانات خاصی می باشد تا مشافران و گردشگران در این مکان با مشکلات مسافرتی برخورد نداشته باشند .

پاورپوینت بررسی معماری ترمینال twa

پاورپوینت بررسی معماری ترمینال twa

فرودگاه جان اف کندی نیویورک که ما در پاورپوینت ترمینال TWA  فرودگاه جان اف کندی به تحلیل ان پرداخته ایم یکی از بزرگترین و مهم ترین فرودگاه های بین المللی آمریکایی می باشد که در منطقه کویینز شهر نیویورک واقع شده است و در طول روز تعدا مسافران و گردشگران زیادی برای حمل و نقل و جابجایی از یک مکان به مکانی دیگر به این مکان مراجعه می کنند . این فرودگاه جان اف کندی که در سال ۲۰۱۵ میلادی رکورد جابجایی هوایی را شکست دارای ۶ ترمینال مختلف می باشد که وظیفه حمل و نقل افراد و مسافران را بر عهده دارند علاوه بر آن این فرودگاه دارای ۴ باند فرود و برخاست می باشد که هواپیما های ان به ۶ قاره جهان محموله و مسافر را جابجا می کنند .

ترمینال TWA که ما در پاورپوینت تحلیل ترمینال TWA فرودگاه جان اف کندی به تحلیل و بررسی بیشتر ان پرداخته ایم دارای سبک معماری بسیار جذاب و جالبی می باشد که توسط ایرو سارینن طراحی شده است و باعث به وجود آمدن نمای بسیار چشم گیری شده است . این ساختمان با استفاده از دو پیکره بزرگ و متصل به هم ساخته شده است که در ساخت آن از بتن و سازه های مختلف استفاده کرده اند . نمای بیرونی و اصلی ترمینال TWA مانند پیکره یک عقاب می باشد که بر روی زمین نشته و بال هایش باز شده و نماد پرواز را برای مسافرین و گردشگران تداعی می کند که این امر باعث راحتی و اطمینان آنها با مراجعه به این فرودگاه میشود .

پاورپوینت بررسی معماری ترمینال twa جان اف کندی

پاورپوینت بررسی معماری ترمینال twa جان اف کندی

ایرو سارنین در مورد طراحی و ساخت این بنای با شکوه و زیبا چنین می گوید :  این آخرین چیزى بود که مورد توجه ما قرار گرفت . هدف اصلى ما طراحى ساختمانى بود که در آن معمارى خود بیان کننده ى هیجان و التهاب سفر و گویاى تحول و حرکت باشد اشکال و فرم ها از عمد طورى انتخاب شده اند که بر صعود و بلند پروازى و نیز کیفیت خطوط تأکید شود چرا که ما خواستار یک مکان عروج دهنده بودیم . به همین دلیل می توان این مکان را زیبا ترین طرح و سازه موجود در جهان در ارتباط با طراحی فرودگاه ها و ترمینال ها دانست .

عناوین اصلی پاورپوینت ترمینال TWA

 • معرفی ترمینال TWA
 • معماری فرودگاه جان اف کندی
 • معرفی معمار
 • ایده اولیه طرح
 • فضا های ترمینال TWA فرودگاه جان اف کندی
 • پلان طبقه همکف
 • پلان طبقه اول
 • طرح توسعه پروژه
 • بازسازی پروژه
 • تحلیل سازه‌ ای
 • اسکیس فضا های داخلی
 • ماکت پروژه

شما عزیزان می توانید با دانلود پاورپوینت تحلیل ترمینال TWA فرودگاه جان اف کندی از فروشگاه معماری آرچکت فایل مورد نیاز خود را به صورت کامل و فوری دریافت کنید . در این پاورپوینت ترمینال TWA تمامی اطلاعات در مورد سبک معماری و تحلیل فضا های مختلف این مکان موجود می باشد تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده