pdf تحلیل خانه وثیق انصاری اصفهان با جزئیات کامل

10,000 تومان15,000 تومان

فروشنده : m.f.architecture

موجود

10 فروش تاکنون

فایل پی دی اف خانه وثیق انصاری در اصفهان، شامل تحلیل تمامی بخش ها و ارائه پلان ها و موارد بررسی این موضوع می باشد.

دسته بندی ها : , , برچسب ها :

pdf تحلیل خانه وثیق انصاری اصفهان یکی دیگر از تحقیقات و موضوعات مرتبط با موضوع پاورپوینت آثار معماری می باشد. ایران با داشتن فرهنگ و تاریخ بسیار کهنی همواره در جهان معروف بوده است، به این خاطر از زمان ها و دوره های مختلف در سراسر ایران بنا ها و مکان های تاریخی بسیار زیادی به جا مانده است. و این امر باعث شده است تا دانشجویان و معماران عزیز برای شناسایی و آشنایی با سبک معماری این مکان ها به جمع آوری اطلاعات مختلفی بپردازند.

در این میان یکی از آثار معروف و بسیار زیبای شهر اصفهان خانه وثیق انصاری می باشد که از سبک معماری بسیار زیبایی برخوردار است. به این خاطر ما در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به عرضه پی دی اف تحلیل معماری خانه وثیق انصاری اصفهان در قالب ۲۱ اسلاید جامع پرداختیم، تا اطلاعات دقیق و جامعی را در اختیار شما بگذاریم.

pdf بررسی معماری خانه وثیق انصاری

در ایران همواره مکان ها و آثار تاریخی بسیار زیادی وجود دارد، که هر کدام از آنها متعلق به یک دوره خاصی هستند. به همین خاطر سبک معماری و فضا های این گونه مکان ها اغلب با یکدیگر متفاوت می باشد، به این خاطر شناخت این ابنیه های تاریخی می تواند بر بالا بردن سطح معلومات دانشجویان بیفزاید. به این دلیل اساتید دانشگاه ای مختلف نیز برای به چالش کشیدن دانشجویان نیز تهیه و ارائه چنین تحقیقی را بر عهده آنان می گذارند. در این میان باید توجه داشت که شما برای تهیه پاورپوینت خانه وثیق انصاری باید به جمع آوری اطلاعاتی درباره سبک معماری و فضا های آن بپردازید، تا به یک تحقیق علمی و جامع دست پیدا کنید.

معماری خانه وثیق انصاری

البته ما برای کمک به شما دانشجویان عزیز و گرامی به ارائه پاورپوینت تحلیل خانه وثیق انصاری پرداختیم. که در این تحقیق اطلاعات جامعی درباره فضا های مختلف این بنا و سبک معماری آن گنجانده شده است. که شما با استفاده از این فایل قادر خواهید بود به خوبی با خانه وثیق انصاری اصفهان و سبک معماری منحصر به فرد آن آشنا شوید.

معرفی کامل

اصفهان به عنوان یکی از شهر های تاریخی و مهم ایران شناخته می شود، این شهر در دوره ها و حکومت های مختلف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده است. به همین خاطر بنا ها و مکان های تاریخی و بسیار مهمی در این شهر وجود دارد، که در حال حاضر به عنوان آثار تاریخی شناخته می شود. یکی از این آثار که متعلق به دوره قاجار می باشد، خانه وثیق انصاری می باشد که با سبک معماری بسیار زیبایی طراحی و ساخته شده است. که ما برای آشنای بیشتر شما عزیزان در ادامه به بررسی دقیق و کامل این خانه خواهیم پرداخت، تا اطلاعات بسیار خوب معماری را در اختیار شما قرار دهیم.

خانه وثیق انصاری

خانه وثیق انصاری به عنوان یکی از آثار تاریخی مهم شناخته می شود این بنا در حدود ۱۵۰ سال پیش در شهر اصفهان ساخته شده است. آدرس دقیق این بنا خیابان هاتف، خیابان گل بهار، کوچه مشیر و بن بست وثیق می باشد. این خانه توسط بزرگ خاندان وثیق انصاری، رئیس مستوفیان دربار ضل السطان حاکم شهر اصفهان ساخته شده است. این بنا در دوره قاجار ساخته شده و سبک معماری قدیمی و مدرنی دارد که این امر باعث بر زیبا تر شدن این ساختمان شده است.

این ساختمان همانند سایر بنا های تاریخی از چندین بخش و جبهه تشکیل شده است. که مهمترین بخش آن جبهه شمالی می باشد که حیاط و تالار صلیبی شکل در آن قرار دارد. در جنوب غربی این بنا نیز ورودی خانه وجود دارد که شما از این طریق می توانید وارد و از این ساختمان خارج شوید. همچنین فضا ای دیگری در این ساختمان موجود می باشد، که در این پاورپوینت تحلیل خانه وثیق انصاری به صورت کامل به بررسی آنها پرداخته ایم.

سر فصل های اصلی تحلیل خانه وثیق انصاری

 • معرفی خانه وثیق انصاری
 • بررسی جبهه شمالی
 • بررسی جبهه جنوبی
 • بررسی جبهه غربی
 • بررسی جبهه شرقی
 • تالار صلیبی
 • بررسی کامل ورودی و کاربرد جبهه های مختلف
 • عکس پلان خانه
 • عکس مربوط به فضا های مختلف بنا

در PDF تحلیل خانه وثیق انصاری اصفهان، ما به صورت کلی و جامع به بررسی ساختمان و همچنین فضا های آن پرداخته ایم. تا از این طریق بتوانیم اطلاعات معماری خوب و کاملی را در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار دهیم، و شما از این اطلاعات در دیگر تحقیقات معماری خود استفاده کنید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده

 • نام فروشگاه: m.f.architecture
 • فروشنده : m.f.architecture
 • آدرس: اصفهان
  -
 • هنوز امتیازی یافت نشده است.