نقشه رستوران ساحلی کامل ( اتوکد , رندر )

5,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

9 فروش تاکنون

نقشه رستوران ساحلی نمونه ای از طراحی رستوان ها می باشد که با عنوان پلان رستورن ساحلی ارائه میگردد و میتواند به عنوان نمونه ای کامل مورد استفاده قرار گیرد .

دسته بندی ها : برچسب ها : ,

نقشه رستوران ساحلی می تواند از سوی اساتید بر عهده دانشجویان قرار بگیرد . دانشجویان عزیز باید در ترسیم پلان رستوران تمامی امکانات لازم را رعایت کنند تا بتوانند به طراحی زیبا دست پیدا کنند . رستوران ها مکان های عمومی تلقی می شوند که اکثر مردم برای رفع نیاز غذایی خود به آن مراجعه می کنند . در این طرح تمامی موارد لازم یک رستوران بی نقص مورد توجه قرار گرفته تا معماران عزیز بهتر بتوانند با چگونگی طراحی پلان معماری رستوران ساحلی آشنا شوند .

پلان رستوران ساحلی

پلان رستوران ساحلی میتواند یکی از نادر ترین طرح هایی باشد که دانشجویان باید به طراحی آن بپردازند رستوران ها مکان های تلقی می شوند که به پخت و پز انواع غذا ها می پردازند که جنبه و موضوعات رستوران ها بر نوع غذا های آنها تاثیر گذار است به طور مثال در رستوران سنتی غذا های سنتی طبخ می شود . در زمان های گذشته مردم مناطق مختلف در روی گاری ها به فروش غذا دست می زدند . اما معنای امروزی رستوران مربوط به قرن ۱۶ می باشد که در کشور فرانسه صورت گرفت تا مکان معینی برای فروش غذا ها وجود داشته باشد . نقشه رستوران ساحلی که ما در این مطلب به آن می پردازیم یکی از زیبا ترین طرح های موجود می باشد که خدمت شما عزیزان عرضه می شود .

ما در طراحی پلان رستوران ساحلی به خوبی تمام امکانات لازم برای یک رستوران ساحلی را رعایت و به کار برده ایم تا مراجعه کنندگان بتوانند به راحتی در مکانی زیبا و پر از آرامش به خوردن غذا مشغول شوند . نقشه رستوران ساحلی به دلیل کارآیی ساحلی تمام امکانات و وسایل لازم را داراست و در آن به طبخ غذا های دریایی می پردازند .

موارد موجود در نقشه رستوران ساحلی

  • فایل اتوکدی کامل
  • ۱۰ عدد رندر نمای خارجی و داخلی با کیفیت

شیت های ترسیمی پلان رستوران ساحلی

  • پلان موقعیت
  • پلان مبلمان طبقات
  • نمای شمالی
  • نمای غربی
  • برش A-A
  • برش B-B
  • برش C-C

شما دانشجویان عزیز می توانید با دانلود نقشه رستوران از سایت معماری ارچکت به راحتی و فوری این پروژه و طرح زیبا را دریافت کرده و با الهام گیری از این طرح در طرح های خود بهترین نتیجه و نمره را به دست بیاورید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده