پروژه مجتمع مسکونی با جزئیات و مدارک کامل

19,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

پروژه کامل مجتمع مسکونی با جزئیات و مدارک کامل مدارکی یکی از زیباترین طرح های مربوط به مجتمعات مسکونی می باشد که دارای فرم و طرح زیبایی می باشد .

امروزه به دلیل افزایش جمعیت انسان ها و ساختمان های مختلف در سطح جهان مردم با کمبود زمین های مسکونی روبرو می باشند به همین دلیل باید یک نوع مکان و ساز کار جدیدی شکل می گرفت تا بتواند تعداد زیادی از مردم را در خود جای دهد به همین دلیل مجتمع های مسکونی مختلفی به وجود امدند که ما در ادامه به بررسی بیشتر انها خواهیم پرداخت .

پروژه کامل مجتمع مسکونی را میتوان یکی از طرح های مربوط به پروژه معماری مجتمع مسکونی دانست که اساتید برای ترسیم و طراحی بر عهده دانشجویان معماری قرار می دهند به همین دلیل آنها برای طراحی پروژه مجتمع مسکونی به جمع اوری اطلاعات کاملی درباره این مکان میپردازند به همین دلیل ما نیز در این بخش از سایت معماری آرچکت به عرضه پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح ۵ همراه با یک رساله مربوط به این طرح در قالب ۱۷۵ صفحه میپردازیم .

پروژه مجتمع مسکونی با تمام مدارک

پروژه کامل مجتمع مسکونی را میتوان همواره یکی از پرکاربرد ترین و مهم ترین پروژه ها تحقیقات مربوط به طرح ۵ معماری دانست که دانشجویان دست به تهیه و ارائه آن به کلاس های درس میزنند تا بتوانند با استفاده از آن واحد های انتخابی خود را به بهترین شکل ممکن پاس کنند به همین دلیل انها در وهله اول طراحی پروژه مجتمع مسکونی به جمع اوری اطلاعاتی درباره ویژگی ها و کاربری های چنین مکانی میپردازند تا با استفاده از این اطلاعات بتوانند به ترسیم کاملترین طرح ها و پروژه های معماری ممکن بپردازند البته ما نیز در این پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح ۵ توانسته ایم به خوبی تمامی اطلاعات مربوط به طراحی چنین مکانی را در اختیار شما قرار دهیم تا شما بیشتر با طراحی این مجتمع های مسکونی آشنا شوید .

موارد مرتبط با پروژه معماری مجتمع مسکونی

پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح ۵

پروژه کامل مجتمع مسکونی که ما در این بخش از مطالب اختصاصی وب سایت آرچکت به معرفی و تحلیل بیشتر تمامی فضا ها و امکانات مختلف معماری آن پرداخته ایم را میتوان همواره کاملترین و جامع ترین پروژه مجتمع مسکونی در سطح اینترنت دانست که ما توانسته ایم با استفاده از بهترین اطلاعات معماری مربوط به چگونگی طراحی مکان های مسکونی و امکانات مورد نیاز انها به طراحی و ترسیم چنین پروژه و پلان مجتمع مسکونی بپردازیم تا شما دانشجویان معماری بتوانید با تهی و استفاده از ان به کاملترین اطلاعات ممکن در این باره دست پیدا کنید و از این اطلاعات در دیگر تحقیقات و طرح های خود استفاده کنید و به بهترین نتایج و نمرات ممکن دست پیدا کنید .

ما در این پروژه کامل مجتمع مسکونی به خوبی توانسته ایم با استفاده از بهترین قوانین و قواعد طراحی معماری به بررسی چنین مکانی بپردازیم تا شما عزیزان بیشتر و بهتر با ویژگی های خاص چنین مکانی آشنا شوید . مجتمع های مسکونی را میتوان همواره یکی از مهم ترین و سخت ترین مکان برای طراحی دانست زیرا شما عزیزان باید بتوانید در آن تمامی امکانات و فضا های مورد نیاز یک مکان مسکونی را در ارتباط با یکدیگر ترسیم کنند امروزه نیز به دلیل افزایش جمعیت و کمبود زمین های مسکونی ساخت و طراحی چنین مکان هایی بسیار رونق گرفته است به همین دلیل معماران عزیز باید بتوانند برای طراحی چنین طرحی تمامی اطلاعات خود را به کار بگیرند .

البته ما در این پروژه کامل مجتمع مسکونی به خوبی توانسته ایم تمامی مراحل ترسیم صفر تا صد چنین مکانی را اموزش دهیم تا شما عزیزان بیشتر با امکانات خاص و مورد نیاز چنین مجتمع مسکونی آشنا شوید . در این پروژه ساختمان ها بر اساس قواعد لازم محوطه سازی طراحی شده اند و ساختمان ها به صورت آپارتمانی و مجتمع مسکونی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند .

در این طرح ما برای طراحی شکل اصلی ساختمان از شکل هندسی دایره بهره برده ایم که دارای زیبایی بسیار جذاب و خاصی می باشد همچنین نمای بیرونی ساختمان نیز با استفاده از شیشه و سنگ تزیین شده است که باعث چشم گیری بیشتر طرح شده است و همچنین ما برای کمک به دانشجویان در این رابطه یک فایل word 175 صفحه ای را در این پروژه گنجانده ایم تا اطلاعات تکمیلی بهتری را در اختیار شما قرار دهیم .

موارد موجود در پروژه کامل مجتمع مسکونی

 • فایل اتوکد
 • فایل تری دی مکس
 • ۲۵ رندر زیبا و با کیفیت تری دی مکس
 • پوستری زیبا و حرفه ای
 • رساله ای بصورت word در ۱۷۵ صفحه

سر فصل های اصلی رساله مجتمع مسکونی طرح ۵

 • فصل اول : معرفی پروژه
 • فصل دوم : ادبیات موضوع
 • فصل سوم : اقلیم ، فرهنگ و اجتماعاستان ایلام
 • فصل چهارم : تبیین طرح و معماری
 • فصل پنجم : ارائه طرح نهایی و پیشنهادات
 • منابع و ماخذ

شما دانشجویان و معماران عزیز میتوانید با دانلود پروژه کامل مجتمع مسکونی از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نظر خود را که به صورت حرفه ای طراحی شده است را به صورت کامل و انی دریافت کنید . ما در این پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح ۵ توانسته ایم تمامی امکانات و فضا های چنین مکانی را مورد تحلیل قرار دهیم تا اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده