پروژه دبیرستان کامل ( اتوکد , رندر )

7,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

20 فروش تاکنون

پروژه دبیرستان کامل نمونه طرح زیبا و منحصر بفردی از طراحی دبیرستان ها می باشد که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت ارائه میگردد .

دبیرستان ها همواره مهم ترین مکان های آموزشی برای دانش اموزان محسوب میشوند زیرا در سن نوجوانی وارد چنین مکانی میشوند و دارای شوق و شور خاصی می باشند به همین دلیل دبیرستان ها باید دارای ویژگی های خاص معماری باشند تا دانش آموزان عزیز بتوانند با خیال راحت در چنین مکان هایی به تحصیل بپردازند .

پلان دبیرستان نیز یکی از تحقیقات و طرح های مربوط به پروژه معماری مدرسه می باشد که دانشجویان معماری دست به تهیه و عرضه آن به کلاس میزنند به همین دلیل آنها در ابتدای طراحی پلان معماری دبیرستان به جمع اوری اطلاعاتی در این باره میپردازند همچنین ما در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت برای کمک به دانشجویان عزیز دست به عرضه نقشه معماری دبیرستان همراه با اتوکد و رندر زده ایم .

پروژه معماری دبیرستان با تمام مدارک

پروژه دبیرستان را میتوان یکی از تحقیقات و پروژه معماری مربوط به پلان مدرسه دانست که اساتید محترم دانشگاه های سطح کشور در طول ترم های مختلف و برای به چالش کشیدن اطلاعات و دانش معماری دانشجویان عزیز طراحی و ترسیم چنین طرح و پلان معماری را بر عهده آنان قرار می هند به همین دلیل آنها ابتدا در طراحی نقشه معماری دبیرستان به جمع آوری اطلاعات کاملی درباره ویژگی ها و ریز فضا های مختلف چنین مکانی میپردازند تا با استفاده از انها به جامع ترین پلان ممکن دست پیدا کنند البته ما نیز در این پلان معماری دبیرستان توانسته ایم با استفاده از کاملترین اطلاعات معماری مربوط به طراحی فضا های آموزشی به تهیه این پلان کامل دبیرستان بپردازیم تا شما عزیزان با تهیه آن به کاملترین اطلاعات معماری دست پیدا کنید .

موارد مرتبط با پلان معماری مدرسه

نقشه معماری دبیرستان

پروژه دبیرستان که ما در این بخش از مطالب سایت ارچکت به معرفی و تحلیل بیشتر فضا ها و امکانات مختلف معماری آن پرداختیم همواره یکی از کاملترین و جامع ترین پلان معماری دبیرستان در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم با استفاده از کملترین اطلاعات معماری به طراحی و ترسیم آن بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده و تهیه آن به بهترین اطلاعات مربوط به طراحی دبیرستان و بخش های مختلف ان دست پیدا کنید و از این اطلاعات در طرح ها و تحقیقات دیگر خود استفاده کنید و به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید . دبیرستان به دلیل اینکه مانند پلی برای ورود به دانشگاه می باشد نیازمند طراحی خاصی می باشد که ما در این پلان کامل دبیرستان به خوبی به طراحی آن پرداخته ایم .

ما در این پروژه دبیرستان به خوبی توانسته ایم به طراحی تمامی مکان ها و امکانات مختلف اموزشی بپردازیم تا دانش اموزان در چنین مکانی برای ادامه تحصیل با مشکل خاصی روبرو نشوند . ما در این بخش قبل از اینکه به بررسی ویژگی های برتر این پلان بپردازیم به ارائه اطلاعات کاملی درباره دبیرستان میپردازیم . دبیرستان هایبه مکان های علمی و اموزشی محسوب می شود که در آن دانش آموزان خود را برای ورود به دانشگاه و دریافت آموزش عالی آماده می کنند به همین دلیل طراحی و ترسیم چنین مکانی باید از طراحی مدارس ابتدایی و راهنمایی فاصله بگیرد و بتوانند آن را مشابه دانشگاه ها ترسیم کنند تا دانش آموزان خود را با شرایط دانشگاه وقف دهند .

در این پروژه دبیرستان ما توانسته ایم تمامی مراحل طراحی چنین مکانی را آموزش دهیم و همچنین اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم . ساختمان این دبیرستان با استفاده از دو ساختمان مستطیل شکل طراحی شده است که دارای دو طبقه می باشد و مامی امکانات مورد نیاز دانش آموزان در آن طراحی شده است همچنین نمای بیرونی این دبیرستان دارای زیبایی خاصی می باشد که باعث زیبایی و چشم گیری این پلان شده است .

موارد موجود در پلان دبیرستان

 • فایل اتوکد با داشتن تمامی شیت های ترسیمی و جزئیات و دیتیل ها و …
 • ۱۲ رندر زیبا و با کیفیت تری دی مکس

پلان های ترسیمی پلان کامل دبیرستان

 • پلان طبقه همکف
 • پلان اندازه گذاری طبقات
 • جزئیات بخش ها درونی هچون راه پله ها
 • جزئیات دیوار های بیرونی
 • برش A-A
 • برش B-B
 • برش C-C
 • پلان طبقه اول
 • پلان مبلمان طبقات
 • نمای شرقی
 • نمای غربی
 • نمای شمالی
 • نمای جنوبی
 • تمامی جزئیات و دیتیل های همه بخش ها

شما دانشجویان معماری عزیز میتوانید با دانلود پروژه دبیرستان از سایت معماری آرچکت فایل مورد نیاز خود را به صورت کامل و انی دریافت کنید زیرا در این پلان معماری دبیرستان ما توانسته ایم به خوبی تمامی فضا ها و امکانات معماری چنین مکانی را بگنجانیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه آن به بهترین اطلاعات معماری دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده