پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای پلاسن نروژ ( 55 اسلاید کامل )

4,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

51 فروش تاکنون

پاورپوینت معماری فرهنگسرای پلاسن نروژ با داشتن 55 اسلاید به عنوان کامل‌ترین و بروز‌ترین فایل اطلاعاتی در رابطه با این کاربری خدمتتان ارائه می‌گردد.

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای پلاسن نروژ را می‌توان یکی دیگر از تحقیقات و پروژه معماری مربوط به موضوع پاورپوینت آثار معماری و پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرا دانست. که ما در این بخش از سایت معماری آرچکت به عرضه چنین تحقیق خواهیم پرداخت تا اطلاعات بسیار دقیقی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم. تهیه و عرضه پاورپوینت فرهنگسرای پلاسن نروژ نیازمند اطلاعات معماری دقیقی درباره این بنا می‌باشد. تا شما بتوانید بهترین و جامع‌ترین تحقیق و پروژه ممکن را تهیه و عرضه کنید. به این خاطر در این پاورپوینت بررسی فرهنگسرای پلاسن ما توانسته‌ایم تمامی اطلاعات مربوط به سبک معماری و فضاهای مختلف آن را بگنجانیم.

فرهنگسراها همواره به عنوان یکی از مهمترین مکان‌های فرهنگی در کشور و منطقه به شمار می‌روند. که باید در طراحی و ترسیم چنین پروژه و طرح معماری دقت بسیار زیادی را به کار برد، تا به زیباترین طرح ممکن دست پیدا کنید. به این خاطر ما در پاورپوینت بررسی فرهنگسرای پلاسن نروژ تمامی اطلاعات مربوط به این بنا را گنجانده‌ایم، تا شما بتوانید از این اطلاعات استفاده کنید.

پاورپوینت فرهنگسرای پلاسن نروژ

پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرای پلاسن نروژ را می‌توان یکی از کمیاب‌ترین و سخت‌ترین تحقیقات و پاورپوینت معماری دانست. که اساتید محترم دانشگاه‌های مختلف برای ارزیابی و بالا بردن اطلاعات معماری دانشجویان، تهیه و طراحی پاورپوینت فرهنگسرای پلاسن را بر عهده آنان قرار می‌دهند. به این دلیل معماران نیز در وهله اول طراحی پاورپوینت مجتمع فرهنگی پلاسن به جمع آوری اطلاعات معماری درباره سبک معماری و امکانات آن بپردازند، تا از این طریق به بهترین و جامع‌ترین تحقیق ممکن دست پیدا کنند. البته ما نیز در این بخش به عرضه پاورپوینت فرهنگسرای پلاسن نروژ در قالب ۵۵ اسلاید کامل خواهیم پرداخت، تا اطلاعات دقیق معماری را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

پلان فرهنگسرای پلاسن نروژ

پلان فرهنگسرای پلاسن نروژ

موارد مرتبط با پاورپوینت تحلیل فرهنگسرا

پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرای پلاسن نروژ

فرهنگسرا به مکان و ساختمانی گفته می‌شود، که در داخل ان چند نهاد فرهنگی و اجتماعی مرتبط و جدا از یک قرار دارد. امروزه وجود فرهنگسراها در هر شهر و منطقه‌ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. زیرا در این گونه مکان‌ها بر اساس کاربری خود فرهنگ مربوط به جامعه گسترش داده می‌شود. و اطراف مختلف می‌توانند با مراجعه به چنین مکان با فرهنگ جامعه خود آشنا شوند، و از این فرهنگ‌ها و ارزش‌ها در زندگی خود بهره ببرند. فرهنگسرا ها بر روی سه محور مختلف فعالیت می‌کند که ما در پایین به بررسی این سه محور خواهیم پرداخت.

 • فرهنگسرا شخصیت محور مانند کودک، نوجوان و بزرگسال
 • فرهنگسرا محتوا محور مانند انقلاب، قرآن، طبیعت، ورزش، تندرستی، ملل و جوامع مختلف و …
 • فرهنگسرای نهاد محور مانند مدرسه، خانواده و شهر

فرهنگسرای پلاسن نروژ نیز یکی از مهمترین فرهنگسراهای جهان به شمار می‌رود، که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این فرهنگسرا پلاسن علاوه بر اینکه یک مکان فرهنگی به شمار می‌رود به عنوان مکانی برای برگزاری فستیوال و مراسمات مختلف نیز کاربرد دارد. طراحی و ساخت این فرهنگسرا در سال ۲۰۱۲ به پایان رسید. این مکان علاوه بر داشتن بخش‌هایی مانند تئاتر و مکان موسیقی برای کارهای فرهنگی، به عنوان یک مکان برای مراسمات مختلف نیز تبدیل شده است. که این امر کارایی بالای چنین فرهنگسرایی را مشخص می‌کند. همچنین طرح کاغذ و قیچی بیرونی فرهنگسرای پلاسن نروژ به زیبایی و جذابیت آن دو چندان افزوده است. همچنین ما در پاورپوینت فرهنگسرای پلاسن نروژ تمامی اطلاعات مربوط به این بنا را گنجانده‌ایم.

پاورپوینت معماری فرهنگسرای پلاسن نروژ

پاورپوینت معماری فرهنگسرای پلاسن نروژ

پاورپوینت بررسی فرهنگسرای پلاسن نروژ

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای پلاسن نروژ که ما در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به معرفی و تحلیل بیشتر فضاها و امکانات مختلف آن پرداختیم. را می‌توان یکی از بهترین و جامع‌ترین پاورپوینت فرهنگسرای پلاسن در سطح اینترنت دانست. که گروه معماری مجرب ما توانسته است با استفاده از اطلاعات معماری مرتبط با فرهنگسرای پلاسن و اطلاعاتی درباره فضاهای آن دست به عرضه چنین تحقیقی بزند. تا شما بتوانید با استفاده از این تحقیق جامع اطلاعات دقیقی را به دست بیاورید، و از این اطلاعات در دیگر تحقیقات و پلان معماری نیز بهره ببرید.

موارد موجود در پاورپوینت معماری فرهنگسرای پلاسن

 • مقدمه
 • آشنایی با کشور نروژ
 • موقعیت کشور نروژ
 • مرکز فرهنگی پلاسن ( Palassen )
 • قرارگیری این مجموعه در سایت
 • شیب و اختلاف طبقات
 • سیرکولاسیون فضای پیاده حرکتی
 • نحوه شکل‌گیری حجم این سایت
 • دید و نور منطقه مسکونی
 • آلودگی صوتی
 • ورودی‌ها
 • نقاط ترافیکی
 • و …

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای پلاسن نروژ یکی از تحقیقات نمونه موردی می‌باشد. که شما می‌توانید با تهیه و استفاده از آن به اطلاعات کاملی دست پیدا کنید. و بیشتر با سبک معماری و ویژگی‌های خاص نمای بیرونی و داخلی فرهنگسرای پلاسن نروژ آشنا شوید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده