4 پروژه آماده رستوران با تمام جزئیات

23,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

4 فروش تاکنون

پروژه طراحی رستوران ممکن است یکی از موارد مد نظر اساتید در طرح معماری باشد که در این رابطه در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت 4 نمونه از طراحی رستوران ها ارائه میگردند .

پروژه آماده رستوران را میتوان یکی از مهم ترین تحقیقات و طرح هایی دانست که اساتید بر عهده دانشجویان قرار می دهند . طراحی پلان رستوران دارای سختی ها و چالش های بسیاری می باشد به همین دلیل دانشجویان و معماران باید در ابتدا اطلاعات کاملی از چگونگی کارکرد و امکانات لازم در رستوران ها داشته باشند تا بتوانند به یک طرح زیبا و بی نقص دست پیدا کنند . ما در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به معرفی و طراحی ۴ پروژه کامل رستوران پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید به خوبی با تمامی امکانات و مراحل طراحی پروژه رستوران آشنا شوید و با استفاده از این اطلاعاتی که به دست می آورید بهترین نتایج ممکن را کسب کنید .

پروژه کامل رستوران با تمام مدارک

پروژه آماده رستوران یکی از پر چالش ترین طرح هایی می باشد که دانشجویان می توانند به طراحی و ترسیم آنها بپردازند . معماران و دانشجویان همواره باید در طراحی پروژه معماری رستوران بتوانند امکانات و استاندارد های لازم برای ساخت چنین مکانی را در نظر داشته باشند تا با به کارگیری و استفاده ا آنها در طرح های رستوران بهترین مکان را برای مراجعه کنندگان به وجود بیاورند . در رستوران ها ظرفیت مکانی و مساحتی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد زیرا باید رستوران ها ابتدا در مکان و نقطه ای از شهر ساخته شود که مردم و مسافران بتوانند به راحتی به آن مراجعهکنند و نیاز خود را مرتفع سازند . ظرفیت مساحتی رستوران ها باید به گونه ای باشد که بتواند تمامی افراد مراجعه کنندهبه رستوران را در خود جای بدهد .

تحلیل پروژه رستوران

رستوران ها همیشه در بافت های شهری دارای اهمیت بالایی می باشند به همین دلیل باید در طراحی پلان رستوران ها با دقت فراوان عمل کرد . رستوران ها به دلیل اینکه یکی از نیاز های اساسی انسان ها یعنی خوراک آنها را تامین می کند نیازمند طراحی های بسیار دقیق می باشد . در گذشته نیز مکان های مختلفی برای تهیه و عرضه غذا ها وجود داشته که ابتدایی روش آن فروش مواد غذایی بر روی چرخ می باشد که در تمامی نقاط جهان در ابتدا به این صورت به فروش غذا می پرداختند اما با گذشت زمان و بالا رفتن توقعات مردم و انسان ها مکان هایی به نام رستوران به وجود آمدند که به عرضه و تهیه مواد غذایی و نوشیدنی برای مسافران و مراجعه کنندگان پرداختند .

امروزه به دلیل اینکه امکانات بسیار زیادی در صنعت رستوران ها به وجود آمده است رستوران های مختلف با کاربرد های مختلف مانند رستوران های روی آب و کافی شاپ های مختلف به وجود آمده اند . امروزه رستوران های مختلف که دارای امکانات بسیار زیادی می باشند به وجود آمده اند که بهذارائه تمامی خدمات غذایی مختلف می پردازند . ما در طراحی ۴ پروژه آماده رستوران توانسته ایم با تحلیل و طراحی ۴ رستوران مختلف که دارای تمامی مدارک لازم می باشند کمک شایانی به معماران در طراحی و ترسیم پروژه رستوران کنیم .

موارد موجود در پروژه رستوران

 • ۱۶ رندر تری دی مکس با کیفیت و حرفه ای
 • فایل psd
 • فایل های اتوکدی
 • پلان همکف و اول
 • پلان تاسیسات برقی و تاسیسات آب و فاضلاب
 •  برش A-A
 • برش B-B
 • دتایل های مربوطه
 • نمای شرقی
 • نمای غربی
 • نمای شمالی
 • نمای جنوبی

شما عزیزان می توانید با دانلود پروژه آماده رستوران فایل مورد نیاز خود را مانند پلان رستوران به دست بیاورید . ۴ پروژه رستوران که ما به معرفی آن پرداختیم در برگیرنده تمامی امکانات مورد نیاز برای طراحی رستوران می باشد که معماران عزیز می توانند با استفاده و الگو برداری از این پروژه با ارزش به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده