پروژه معماری خوابگاه دانشجویی با تمام مدارک

32,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

پروژه معماری خوابگاه دانشجویی بصورت آپارتماین می باشد و نمونه ای زیبا و جذاب و در عین حال متنوع از طراحی خوابگاه ها می باشد که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت تقدیم حضورتان میگردد .

پروژه معماری خوابگاه دانشجویی یکی از مهم ترین و سخت ترین پروژه های مربوط به پلان خوابگاه می باشد که دانشجویان و معماران عزیز می توانند آن را برای ارائه طرح های مختلف به کلاس های درس ارائه کنند . شما برای اینکه بتوانید به خوبی پروژه خوابگاه دانشجویی را ترسیم کنیبد باید ابتدا اطلاعاتی مانند ویژگی ها و کاربرد های اصلی این مکان را به دست بیاورید و با استفاده از آن اطلاعات دست به طراحی زیبا ترین پروژه ممکن بزنید . به همین دلیل ما در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به معرفی و طراحی پروژه طراحی خوابگاه دانشجویی پرداخته ایم تا شما عزیزان بیشتر با چگونگی مراحل طراحی مختلف یک خوابگاه دانشجویی آشنا شوید .

پروژه کامل خوابگاه دانشجویی با تمام مدارک

پروژه معماری خوابگاه دانشجویی را می توان یکی از حساس ترین و مهم ترین پروژه معماری خوابگاه دانست که اساتید محترم برای طرح های مختلف و برای سنجش اطلاعات دانشجویان برعهده آنان قرار می دهند . شما عزیزان برای اینکه بتوانید به یک پروژه زیبا و کامل درباره خوابگاه دانشجویی دست پیدا کنید ابتدا باید اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار داشته باشید . به همین دلیل شما عزیزان می توانید با تهیه و استفاده از پروژه کامل خوابگاه دانشجویی به تمامی اطلاعات برای چگونگی ترسیم امکانات و فضا های مختلف پروژه خوابگاه دست پیدا کنید و بتوانید به طراحی بهترین طرح ممکن دست بزنید .

طراحی خوابگاه اپارتمانی

طراحی خوابگاه اپارتمانی

پروژه خوابگاه دانشجویی

پروژه معماری خوابگاه دانشجویی یکی از کاملترین پروژه مربوط به خابگاه دانشجویی در سطح اینترنت می باشد ما در این پروژه به طراحی تمامی امکانات مورد نیاز برای دانشجویان پرداخته ایم تا انها بتوانند بدون دغدغه و به راحتی در این مکان به اقامت بپردازند ما در مطالب قبلی نیز به معرفی و طراحی پروژه کامل خوابگاه دانشجویی نیز پرداخته بودیم . خوابگاه ها اغلب به مکان های اقامت موقتی اطلاق می شود که گروهی از افراد که با هم در ارتباط می باشند در آن به سکونت میپردازند خوابگاه ها اغلب در دانشگاه ها , مدرسه ها و پادگان های نظامی کاربرد دارند و افراد موجود در این مکان ها به اقامت در آنها میپردازند . به همین دلیل ما توانسته ایم به طراحی پروژه کامل خوابگاه دانشجویی بپردازیم تا تمامی اطلاعات ممکن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

پروژه معماری خوابگاه دانشجویی در این بخش در قالب ۴ طبقه همراه با زیر زمین طراحی شده است که این طراحی بیشتر به صورت خانه های آپارتمانی می باشد . در این ساختمان ما توانسته ایم به طراحی اتاق های مشترک بسیار زیادی بپردازیم که در هرکدام از این اتاق ها امکانات موردنیاز زندگی دانشجویان در آن گنجانده شده است تا دانشجویان بتوانند با راحتی و آسودگی بسیار کامل در آنها به زندگی بپردازند . خوابگا های دانشجویی بسیار حساس می باشند به همین دلیل شما عزیزان باید به گونه ای به ترسیم فضا های مختلف خوابگاه بپردازید تا تمامی نیاز های دانشجویان رفع شده و بتوانند با خیال راحت فقط به مطالعه و درس خواندن بپردازند .

موارد موجود در پروژه معماری خوابگاه دانشجویی

 • فایل اتوکد کامل
 • فایل سه بعدی طرح کار شده در اسکچاپ
 • شیت بندی حرفه ای طرح
 • ۴ رندر با کیفیت و زیبا
 • مدلینگ طرح بصورت فایل pdf
 • تکسچر ها و متریال های بکار گرفته شده در طراحی خوابگاه

پلان معماری خوابگاه دانشجویی

 • پلان محوطه سازی و پلان پارکینگ
 • پلان شیت بندی
 • پلان طبقه زیر زمین
 • پلان طبقه همکف
 • پلان طبقه اول
 • پلان طبقه دوم
 • پلان طبقه سوم
 • برش A-A
 • برش B-B

شما دانشجویان معماری عزیز با دانلود پروژه معماری خوابگاه دانشجویی از سایت معماری ارچکت می توانید فایل موردنظر خود را به صورت کامل و آنی دریافت کنید . ما در طراحی و ترسیم پروژه کامل خوابگاه دانشجویی به خوبی به تحلیل و بررسی امکانات و فضا های مورد نیاز پروژه خوابگاه پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه آن به بهترین طراحی های ممکن بپردازید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده