نمونه پروژه مجتمع مسکونی طرح 5 با تمام مدارک

14,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

7 فروش تاکنون

نمونه پروژه مجتمع مسکونی طرح 5 با داشتن موارد و جزئیاتی همچون فایل کامل اتوکد و چندین رندر زیبا و حرفه ای در این مقاله تقدیم حضورتان میگردد.

مجتمع های مسکونی همواره یکی از مهم ترین سرپناه های و مکان اسکانی برای افراد یک جامعه شناخته میشوند که دارای امکانات و فضا های خاصی می باشند به همین دلیل توجه به طراحی چنین پروژه هایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد تا معماران بتوانند به زیبا ترین طرح ممکن دست پیدا کنند به همین دلیل ما در این بخش به ترسیم مجتمع مسکونی پرداخته ایم .

نمونه پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵ را میتوان یکی از تحقیقات مربوط به پلان مسکونی دانست که دانشجویان معماری دست به تهیه آن میزنند به همین دلیل انها برای طراحی پروژه مجتمع مسکونی به جمع اوری اطلاعاتی در این باره میپردازند به همین خاطر ما نیز در این بخش از سایت معماری آرچکت به عرضه پروژه آماده مجتمع مسکونی همراه با تمام مدارک پرداخته ایم .

پروژه مجتمع مسکونی با تمام جزییات

پروژه معماری مجتمع مسکونی طرح ۵ را میتوان یکی از پرکاربرد ترین و بهترین موضوعات و طرح های معماری مربوط به پروژه معماری مجتمع مسکونی دانست که اساتید محترم دانشگاه های مختلف سطح کشور آن را در طرح ۵ معماری و برای سنجش میزان دانش و اطلاعات معماری دانشجویان بر عهده آنان قرار می دهند به همین دلیل آنها نیز در ابتدای طراحی و ترسیم پروژه مجتمع مسکونی به جمع آوری اطلاعات درباره ویژگی ها و کاربری های چنین مکانی میپردازند تا به بهترین و زیبا ترین پروژه معماری ممکن دست پیدا کنند البته ما نیز در این پروژه آماده مجتمع مسکونی توانسته ایم به خوبی تمامی اطلاعات معماری مربوط به چنین مکانی را ترسیم کنیم .

موارد مرتبط با پروژه کامل مجتمع مسکونی

پروژه آماده مجتمع مسکونی

نمونه پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵ را که ما در این بخش از مطالب اختصاصی وب سایت آرچکت توانسته ایم به تحلیل و بررسی بیشتر و بهتر تمامی ریزفضا ها و امکانات مختلف معماری آن بپردازیم را میتوان همواره کاملترین و جذاب ترین پروژه مجتمع سکونی در سطح اینترنت دانست که گروه معماری مجرب و حرفه ای ما توانسته است با استفاده از بهترین اطلاعات معماری درباره ترسیم مجتمع های مسکونی و امکانات موجود در آنها به ترسیم چنین پروژه ای بپردازند تا شما عزیزان بتوانید اطلاعات بسیار خوبی را در این باره به دست بیاورید و از انها در دیگر تحقیقات و پلان های معماری خود بهره ببرید .

ما در این نمونه پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵ به خوبی توانسته ایم تمامی اطلاعات طراحی و معماری مربوط به بخش ها و فضا های مورد نیاز چنین مکان بسیار مهمی را مورد بررسی قرار دهیم تا شما عزیزان را بهتر با ویژگی های طراحی مجتمع های مسکونی آشنا کنیم . مجتمع های مسکونی امروزه به دلیل کمبود زمین های مسکونی در شهر های پر جمعیت و همچنین هزینه های بالای ساخت و ساز از اهمیت و ارزش بسیار بالایی برخوردار می باشد به همین دلیل توجه به ساخت این گونه بنا ها برای معماران بسیار دارای اهمیت می باشد زیرا آنها باید با طراحی مکانی بسیار جامع بتوانند تمامی نیاز های سکونتی افراد را برطرف کنند .

برای کمک به دانشجویان و معماران توانسته ایم در این پروژه معماری مجتمع مسکونی طرح ۵ تمامی مراحل طراحی و ترسیم امکانات و بخش های مختلف چنین مکانی را بگنجانیم تا شما با ویژگی های طراحی انها بیشتر آشنا شوید . ساختمان های این پروژه از سه بخش مختلف که هرکدام دارای شکل متفاوتی می باشند طراحی شده اند که هر سه دارای نمای بسیار زیبا و جذابی می باشند که این امر باعث چشم گیری بیشتر طرح شده است همچنین ما در تمامی این سه ساختمان توانسته ایم به خوبی تمامی امکانات مورد نیاز ساکنین را در ارتباط و هماهنگی با هم طراحی کنیم .

موارد موجود در پروژه معماری مجتمع مسکونی طرح ۵

  • فایل اتوکد بصورت کامل
  • رندر های زیبا و با کیفیت تری دی مکس ( ۷ رندر ار داخل و خارج )

پلان های ترسیمی پروژه کامل مجتمع مسکونی

  • پلان طبقات
  • پلان مبلمان طبقات
  • پلان اندازه گذاری طبقات
  • برش ها
  • نما ها

با دانلود نمونه پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵ از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نیاز خود را که به صورت حرفه ای طراحی شده است را به صورت کامل و آنی دریافت کنید زیرا ما در این پروژه اماده مجتمع مسکونی توانسته ایم تمامی امکانات و بخش های مختلف چنین مکانی را ترسیم کنیم .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده