پروژه کامل پارک کودک ( اتوکد، شیت، تری دی )

21,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

13 فروش تاکنون

پروژه طراحی پارک کودک با داشتن مدارکی نظیر فایل اتوکد و تری دی و شیت بندی با طرح و فرم زیبا در این بخش ارائه می‌گردد.

پروژه کامل پارک کودک را می‌توان یکی دیگر از تحقیقات و پروژه معماری مربوط به موضوع پلان پارک دانست. طراحی و ترسیم چنین طرح‌هایی به نیازمند اطلاعات معماری بسیار زیادی می‌باشند. تا معماران بتوانند به بهترین و زیباترین طرح ممکن دست پیدا کنند. به این خاطر ما نیز در این بخش از سایت معماری آرچکت به عرضه طرح معماری پارک کودک پرداخته‌ایم. این پروژه از بهترین اطلاعات و استانداردهای معماری ممکن استفاده شده است تا شما بتوانید با استفاده از آن بیشتر با طراحی پارک آشنا شوید. پروژه معماری پارک کودک که ما به صورت اختصاصی به عرضه آن پرداخته‌ایم شامل فایل اتوکد، تری دی مکس و شیت بندی بسیار دقیقی می‌باشد.

امروزه به دلیل گسترش شهرها و کمبود فضای سبز در داخل شهر و منطقه‌های مسکونی وجود پارک‌های کودک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. تا کودکان بتوانند با مراجعه به چنین مکان تفریحی به گذراندن اوقات فراغت خود بپردازند. به این خاطر طراحی و ترسیم چنین مکانی از اهمیت خاصی برخوردار می‌باشد.

طرح معماری پارک کودک

پروژه پارک کودک را می‌توان یکی از تحقیقات کمیاب و بسیار جذاب مربوط به پروژه معماری پارک دانست. که دانشجویان و معماران عزیز برای کسب نمرات و نتایج بهتر در مقاطع مختلف تحصیلی دست به تهیه و ارائه آن به کلاس‌های درس می‌زنند. در این بین برای طراحی پارک کودک دانشجویان باید به جمع آوری اطلاعات معماری کاملی درباره امکانات و فضاهای مورد نیاز چنین مکانی بپردازند، تا به جامع‌ترین طرح و پروژه ممکن در این باره دست پیدا کنند. ما نیز در این بخش برای کمک به شما دانشجویان در رابطه با پروژه پارک به ارائه این نمونه طرح پرداخته‌ایم. که تمامی اطلاعات معماری مربوط به چگونگی طراحی مراحل مختلف پارک در آن گنجانده شده است.

پروژه آماده پارک کودک

پروژه آماده پارک کودک

موارد مرتبط با پروژه دانشجویی پارک

پروژه کامل پارک کودک

پارک‌ها امروزه یکی از مهمترین مکان‌های تفریحی در سطح جامعه شناخته می‌شوند. که بیشتر افراد مختلف برای گذراندن اوقات فراغت خود و کودکان خود به چنین مکان‌هایی مراجعه می‌کنند. امروزه با گسترش بافت شهری و گوشه گیر شدن بیشتر کودکان وجود مکان‌هایی مانند پارک کودکان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. زیرا کودکان می‌توانند با مراجعه به چنین مکانی با داشتن تحرک و انجام بازی‌های مختلف اوقات فراغت خود را بهترین نحو ممکن بگذرانند.

البته در این بین پارک کودکان باید دارای امکانات استاندارد و فضاهای خاصی باشد که کودکان بدون هیچ مشکلی به بازی کردن بپردازند. به این خاطر ما در این پروژه کامل پارک کودک توانسته‌ایم بر اساس اصول و استانداردهای موجود به ترسیم و طراحی امکانات مختلف پارک بپردازیم. تا کودکان عزیز که سرمایه‌های اصلی یک کشور هستند بدون مشکل و ترس از آسیب دیدگی در چنین مکانی به بازی بپردازند. این پروژه معماری شامل تمامی فضاهای ممکن مانند پیاده رو، فضای سبز، زمین بازی و … می‌باشد. که وجود چنین امکاناتی باعث جذابیت بیشتر طرح در بین دانشجویان شده است.

پروژه پارک کودک

طرح معماری پارک کودک که ما در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به صورت تخصصی به بررسی و تحلیل بیشتر تمام امکانات و فضاهای مختلف ان پرداخته‌ایم. یکی از برترین و جامع‌ترین پروژه معماری پارک کودک در سطح اینترنت شناخته می‌شود. که گروه معماری مجرب و با دانش ما توانسته است با استفاده از اطلاعاتی معماری مربوط به پارک و همچنین اطلاعاتی درباره امکانات و فضاهای مورد نیاز پارک کودک به تهیه و عرضه چنین طرح کاملی بپردازند. تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از این تحقیق و پروژه اطلاعات دقیق معماری را به دست بیاورید. و از این اطلاعات در دیگر پلان معماری پروژه‌های خود استفاده کنید.

موارد موجود در پروژه آماده پارک کودک

  • فایل اتوکد
  • فایل سه بعدی کار شده در نرم افزار تری دی مکس
  • شیت بندی زیبا و حرفه ای طرح پارک کودک

شیت‌های ترسیمی این پروژه

  • سایت پلان
  • پلان طبقه همکف
  • پلان طبقه اول
  • پلان طبقه دوم

طرح آماده پارک کودک را می‌توان یکی از بهترین و جامع‌ترین پروژه‌های مربوط به پارک دانست که تمامی اطلاعات معماری ممکن در آن گنجانده شده است. که شما با خرید پروژه معماری پارک کودک می‌توانید فایل مورد نیاز خود را به صورت آنی و فوری دریافت کنید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده