2 پروژه متره برآورد مسکونی یک طبقه بتنی

7,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

17 فروش تاکنون

2 پروژه متره برآورد ساختمان یک طبقه بتنی با داشتن جزئیات و موارد لازم جهت استفاده شما عزیزان در این بخش ارائه می گردد.

پروژه متره و برآورد یکی از مسائلی است که مورد توجه دانشجویان اساتید و مهندسین قرار دارد و برای آنها بسیار دارای اهمیت است از این رو در این مقاله از آرچکت به ارائه ۲ پروژه متره و برآورد ساختمان یک طبقه بتنی می پردازیم . متره و بر آورد به را می توان یکی ار حساس ترین و سخت ترین مباحث معماری نامگذاری کرد که وظیفه محاسبات و زمانبندی پروژه را بر عهده دارد . بنابراین باید در ساخت و طراحی چنین پروژه هایی دانشجویان با دقت فراوان باید عمل کرده تا مشکل خاصی در زمان بندی و محاسبات سازه های ساختمان به وجود نیاید تا کار های ساخت ساختمان به تعویق نیفتد .

۲ پروژه متره براورد ساختمان بتنی یک طبقه

پروژه متره و برآورد یکی از مشکل ترین و پرچالش ترین پروژه هایی است که یک دانشجو می تواند در طول تحصیل یا در محل کار با آن روبرو شود . در متره و برآورد کار های محاسبات و زمانبری دقیق پروژه و ساخت آن مورد توجه اساتید و دانشجویان می باشد . ما ابتدا برای آشنایی بیشتر دانشجویان با موضوع متره و برآورد به تعریف دادن آن می پردازیم . متره و بر آورد به فرایند اندازه‌گیری مقدار مصالح مورد نیاز برای اجرای یک پروژه یا محاسبه مقدار مصالح به کار رفته در یک پروژه اجرا شده گفته می‌شود . این اندازه‌ گیری‌ ها و آنالیز ها معمولاً در جدول‌ هایی خاص انجام می‌ گیرند که در پروژه متره برآورد ساختمان مسکونی یک طبقه بتنی تمامی این موارد ارائه شده است .

متره به اندازه گیری مقادیر مصالح و برآورد به پیش بینی مقدار قیمت اجرایی پروژه گفته می شود . به افرادی که به تنظیم متره و براورد می پردازند مترور گفته می شود که دارای وظایفی مانند زمان بندی ساخت و ساز , برآورد تعداد نیرو انسانی مورد نیاز و …. می باشد .

پروژه متره و برآورد دارای دو نوع باز و بسته می باشد که متره و برآورد بسته مقادیر را بر اساس واحد های تعیین شده و بر اساس ردیف ها و فصل ها صورت قیمت به کار برده می شود و در جداول ریز متره جای گذاری می شوند . در متره و برآورد باز مدت زمان و هزینه های اجرایی طرح بر اساس تجزیه بهای طرح صورت می گیرد . دانشجویان می توانند با دقت و تلاش در تهیه پروژه متره و بر آورد قیمت نهایی را به قیمت پیشنهادی خود نزدیکتر ببینند .

نمونه های مشابه پروژه متره برآورد ساختمان بتنی :

ویژگی های فایل پروژه متره و برآورد یک طبقه بتنی

  • نقشه پروژه ها به صورت اتوکدی و در دسترس هستند .
  • ریز متر ها و براورد ها به صورت فایل  word و excel می باشند .
  • متره و برآورد ساختمان ها به صورت دقیق صورت گرفته است .
  • شامل متره و براورد ساختمان های ۳ طبقه , ۲ طبقه , ۴ طبقه و …. می باشد .

شما عزیزان می توانید با دانلود پروژه متره و برآورد ساختمان مسکونی یک طبقه بتنی از سایت معماری آرچکت به صورت آنی فایل مورد نظر را دریافت کنید و بتوانید در طرح های خود از این پروژه بی نظیر نهایت استفاده را ببرید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده