پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار نورمن فاستر ( 85 اسلاید )

3,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

31 فروش تاکنون

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار نورمن فاستر تنظیم شده در 85 اسلاید کامل اطلاعات کامل و دقیقی راجع به زندگینامه نورمن فاستر و همچنین کار های وی دارد .

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار نورمن فاستر یکی از پر کاربرد ترین و مهم ترین تحقیقات مربوط به بیوگرافی معماران می باشد که دانشجویان و معماران برای کار های میان ترمی و کسب بهترین نمرات ممکن دست به تهیه و ارائه آن به کلاس های درس می زنند . به همین دلیل آنها برای تهیه پاورپوینت تحلیل آثار نورمن فاستر باید ابتدا به جمع اوری اطلاعات مختلفی درباره زندگی این معمار نامی بپردازند تا بتوانند به بهترین تحقیق ممکن دست پیدا کنند . ما نیز برای کمک به دانشجویان عزیز در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت دست به تهیه پاورپوینت بیوگرافی نورمن فاستر در قالب ۸۵ اسلاید پرداخته ایم تا کاملترین اطلاعات ممکن را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و شما بتوانید به راحتی از آنها استفاده کنید .

پاورپوینت تحلیل آثار نورمن فاستر

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار نورمن فاستر را می توان یکی از سخت ترین تحقیقاتی دانست که اساتید محترم برای دانشجویان انتخاب می کنند زیرا آنها می توانند با جمع آوری اطلاعات و تنظیم چنین تحقیقی اطلاعات کاملی درباره این معمار معروف و سبک معماری نورمن فاستر به دست بیاورند و در طرح های خود از آنها استفاده کنند . به همین دلیل آنها برای اینکه به یک پاورپوینت تحلیل آثار نورمن فاستر به صورت کامل و جامع دست پیدا کنند باید اطلاعات کاملی را درباره نوع زندگی و سبک معماری او در اختیار داشته باشند . ما نیز با طراحی و عرضه پاورپوینت بیوگرافی نورمن فاستر توانسته ایم بهترین اطلاعات ممکن را در اختیار دانشجویان عزیز قرار دهیم .

پاورپوینت زندگینامه نورمن فاستر

پاورپوینت زندگینامه نورمن فاستر

موارد مرتبط با پاورپوینت بیوگرافی نورمن فاستر

بیوگرافی نورمن فاستر

ما توانسته ایم در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار نورمن فاستر به خوبی به بررسی و تحلیل زندگی این معمار بزرگ و نامی بپردازیم تا اطلاعات کاملی را درباره چگونگی زندگی این معمار در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . نورمن فاستر یکی از معروف ترین معماران بریتانیایی ( انگلیسی ) می باشد که در سال ۱۹۳۵ میلادی در شهر منجستر و در یک خانواده کم وضاعت چشم به جهان گشود . او در ۱۶ سالگی تدریس را رها کرد و به نیروی هوایی پادشاهی ملحق شد اما او بعد از چند سال از خدمت انصراف داد و به کار های طراحی پرداخت و توانست در سن ۲۱ بورسیه قبولی در یکی از دانشکده های بریتانیا یعنی دانشکده ییل را کسب کرد . او توانست بعد از کسب مدرک معماری آثار بسیار زیبا و زیادی را برای رشد و پیشرفت صنعت معماری طراحی کند .

تحلیل آثار نورمن فاستر

نورمن فاستر یکی از معروف ترین معماران بریتانیایی می باشد که دارای آثار معماری بسیار زیادی می باشد که ما در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار معماری نورمن فاستر توانسته ایم به خوبی به تحلیل این آثار بپردازیم . نورمن دارای آثار معماری بسیار زیادی می باشد که این آثار نشانگر سبک معماری او می باشند او توانسته است به خوبی به طراحی مکان ای مسکونی مختلف , ورزشگاه های فوتبال و هواپیما های مختلف بپردازد . اما مهم ترین آثاری که باعث مهروفیت و شهرت او در جهان شد طرح گنبد مجلس ملی آلمان و بنای خیار شور در لندن می باشد که سبک معماری او را به تمامی جهانیان و معماران شناساند . که ما در ادامه به تحلیل تعدادی از آثار نورمن فاستر میپردازیم .

مجلس ملی آلمان ( رایشستاگ )

مجلس ملی آلمان که در شهر برلین قرار دارد یکی از مهم ترین بنا هایی می باشد که نورمن فاستر دست به طراحی آن زده است . ما نیز در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار نورمن فاستر دیت به تحلیل و بررسی دقیق تر این بنا پرداخته یم تا اطلاعات کاملی را درباره سبک معماری این بنا در اختیار شما قرار دهیم . رایشستاگ که به عنوان مجلس ملی آلمان شناخته می شود در ابتدا توسط پائول والوون طراحی شده بود اما با جنگ جهانی دوم و آسیب های بسیار زیادی که بر این مکان وارد شده بود مدتی به عنوان موزه جنگ آلمان و محلی برای عبرت گیری و دوری از جنگ شناخته می شد اما بعد ها این مکان توسط نورمن فاستر و با استفاده از سبک معماری اکوتک طراحی و ترمیم شد که الان این مکان به عنوان مجلس ملی آلمان شناخته می شود .

مجلس ملی آلمان ( رایشستاگ ) اثر نورمن فاستر

مجلس ملی آلمان ( رایشستاگ ) اثر نورمن فاستر

سیتی هال لندن

سیتی هال لندن نیز یکی دیگر از طرح ها و ساختمان هایی می باشد که نورمن فاستر به طراحی بخش های مختلف ان پرداخته است که ما در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار نورمن فاستر به بررسی دقیق تر این مکان زیبا پرداخته ایم . این مکان که در شهر لندن قرار دار را مس توان زیبا ترین ساختمان اداری موجود در شهر لندن دانست که شهرداری و شورای شهر لندن نیز در این ساختمان قرار دارد . معماری این ساختمان سیتی هال لندن بسیار جذاب می باشد که در مزکز شهر لندن چشم تمامی رهگذران را به خود جلب می کند این بنا دارای انعطاف پذیری و خمیدگی هایی می باشد که با عث زیبایی آن شده است همچنین نمای بیرونی آن با استفاده از شیشه طراحی و ساخته شده است که می توان یکی از وجه های تمایز این بنا با طرح های دیگر نورمن فاستر بشود .

سیتی هال لندن اثر نورمن فاستر

سیتی هال لندن اثر نورمن فاستر

ورزشگاه فوتبال ومبلی لندن

ما در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار نورمن فاستر توانسته ایمبه خوبی به بررسی فضا ها و سبک معماری استادیوم ومبلی لندن پرداخته ایم تا اطلاعات کاملی را درباره این بنای جذاب در اختیار شما قرار دهیم . ورزشگاه ومبلی یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین ورزشگاه های کشور انگلستان می باشد که توسط نورمن فاستر طراحی شده است که دارای ظرفیت ۹۰ هزار نفری می باشد و جزو ۱۰ ورزشگاه برتر جهان می باشد . این ورزشگاه دارای سقف متحرک می باشد باعث تمایز و جذابیت بیشتر این مکان شده است .

ورزشگاه ومبلی لندن اثر نورمن فاستر

ورزشگاه ومبلی لندن اثر نورمن فاستر

سر فصل پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار نورمن فاستر

 • زندگی‌ نامه نورمن فاستر
 • آثار معروف نورمن فاستر
 • پارلمان آلمان ( رایشتاگ )
 • شعبه مرکزی بانک فرانکفورت
 • آسمان‌ خراش‌ های جدید نورمن فاستر
 • ورزشگاه ومبلی لندن
 • هرم صلح فاستر
 • سیتی هال لندن – انگلستان
 • طراحی اتوبوس دو طبقه
 • مجموعه اپل
 • شعبه مرکزی بانک HSBC – هنگ کنگ
 • آسانسور گالری هنر نیویورک
 • پل میلائو یا میلو فرانسه
 • موزه ملی شیخ زاید ابوظبی امارات متحده عربی
 • هواپیما‌ های طراحی شده توسط نورمن فاستر

شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید با دانلود پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار نورمن فاستر از سایت معماری آرچکت فایل مورد نیاز خود را به صورت کامل و فوری دریافت کنید . ما در این پاورپوینت تحلیل آثار نورمن فاستر ه تمامی اطلاعات مربوط به سبک معماری نورمن فاستر و ویژگی های طرح های او دست پیدا کنید و در تحقیقات خود نیز از این اطلاعات استفاده کنید .

میانگین امتیازات

3.00

امتیاز 3.00 از 5 امتیاز 1 مشتری
01
(1 دیدگاه)
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
100%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%
دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 دیدگاه برای این محصول

 1. نمره 3 از 5
  01

  توسط علیرضا

  سلام خسته نباشید
  سوالی داشتم
  اینکه توی این فایل پاور پوینت منابع هم ذکر شده است یا خیر

اطلاعات فروشنده